Strona główna » Bez kategorii » Z różańcem przy Maryi

Z różańcem przy Maryi

24 października 2020

      

W naszym kościele mimo panującej pandemii wierni przy zachowaniu odpowiednich zarządzeń sanitarnych przez cały październik gromadzą się na wspólnej modlitwie różańcowej zawierzając Królowej Różańca Świętego aktualne sprawy Kościoła i świata. Cieszy fakt, iż liczną grupę uczestników stanowią dzieci, które razem z rodzicami, opiekunami lub same z radością przybywają na „swoje nabożeństwo” o godz. 16.20. Podczas tegorocznych nabożeństw dzieci poznają postać św. Tereski od Dzieciątka Jezus, uczą się nowych piosenek oraz biorą udział w organizowanych konkursach.

W Tygodniu Misyjnym (18-24 października) uczestnicy modlili się w różnych językach świata, poznawali zagadnienia misyjne i pamiątki z pracy ewangelizacyjnej ks. Grzegorza Jeża, proboszcza naszej parafii.

Dziękujemy rodzicom, dzieciom, młodzieży i wszystkim, którzy mimo trudnej sytuacji i ogólnego lęku przed zakażeniem nie bali i nie boją się przyjść do kościoła by właśnie tutaj – we wspólnej modlitwie i przyjmowanych sakramentach świętych – umacniać wiarę i nadzieję, dając jednocześnie wyraz miłości do Boga i Jego Matki. Niech Królowa Różańca Świętego ma Was w swojej szczególnej opiece!

ks. Krzysztof Sibiga

Bez kategorii