Strona główna » Bez kategorii » Film na dziś: Przypływ wiary”

Film na dziś: Przypływ wiary”

2 lutego 2020

Znalezione obrazy dla zapytania: Przypływ wiary (2019)"

14-letni John Smith, adoptowany syn Joyce Smith, wpadł do skutego lodem jeziora w Missouri. Nastolatek przez 15 minut znajdował się pod taflą lodu. Kiedy został wydobyty na powierzchnię, nie miał wyczuwalnego pulsu. Natychmiast przewieziono go na pogotowie. Po 45-minutowej reanimacji lekarzom nie udało się przywrócić go do życia.

Matka nie może pogodzić się z diagnozą lekarzy. Zamiast pożegnać się z synem, z żarliwością modli się: „Duchu Święty, proszę, przywróć mojego syna do życia”. Chłopcu wraca puls.

Rozpoczyna się walka o jego życie. John zostaje przewieziony do specjalistycznej kliniki i oddany pod opiekę światowej sławy doktora Garretta. Rokowania lekarskie nie dają jednak wielkich nadziei – puls jest słaby, a wewnętrzne narządy chłopca zniszczone. Przy łóżku chłopca – niczym przy Chrystusowym krzyżu – nieustannie czuwa jego matka. To jej niezłomna wiara i matczyna miłość mobilizują lekarzy do wytrwałej walki o jego życie. W tę walkę włącza się także lokalna społeczność. Rozpoczyna się modlitewny szturm do nieba….                                  /Gość Niedzielny/

Bez kategorii