Strona główna » Bez kategorii » Ogłoszenia duszpasterskie – 2.09. 2018r. Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie – 2.09. 2018r. Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła

2 września 2018
 1. Dziś w naszej parafii Msza dziękczynna za zbiory będzie 2 IX o g.11.30, po Sumie spotkanie KŻR i Rycerstwa Nieokalanej, a wieczorem rozpoczyna się nowy cykl Seminarium Odnowy w Duchu Świętym „Spotkanie z Jezusem”, wszystkich którzy chcą pogłębić i umocnić wiarę, odnowić relację z Bogiem zapraszamy. Szczegóły na plakacie i ulotkach.
 2. Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania ze spowiedzi i Komunii Św. Prosimy rodziców o pomoc w tej sprawie. Zapraszamy również do rozpoczęcia nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków. Jutro Mszą Świętą o g. 8.00 rozpoczęcie roku szkolnego.
 3. W tym  tygodniu:
  - w poniedziałek – wsp. św. Grzegorza Wielkiego, papieża i dK.
  - I wtorek m-ca – o g .17.00 różaniec z wypominkami, a po nim Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez o. Jakuba z Pińczowa;
  Wsp. bł. Męczennic z Nowogródka-Marii Stelli i Towarzyszek;
  - I-szy czwartek m-ca modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  - I-szy piątek m-ca
  - w sobotę przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  - w przyszłą niedzielę spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.
 4. Od jutra Kancelaria czynna od g. 16.00
 5. Od 7 września rozpoczynamy nowennę do Św. Michała Archanioła przed Peregrynacją.
 6. Ksiądz Biskup Krzysztof Nitkiewicz zaprasza na zakończenie obchodów 200.lecia Diecezji Sandomierskiej, które będzie miało miejsce w Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sulisławicach, w dniu 8 września / sobota/ 2018 roku. O godz. 12.00. Na zakończenie Mszy świętej zostanie rozdany Komisjom Dekanalnym dokument roboczy III Synodu naszej Diecezji.
 7. Coroczna autokarowa pielgrzymka do Sulisławic 12 września. Wyjazd od naszego kościoła o g. 16.00.
 8. Codziennie o g. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu z Koronką i różańcem w intencji Peregrynacji Figury Św. Michała Archanioła.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Mickiewicza 20 i prosimy mieszkańców ul. Mickiewicza 22.
 11. Parafia nasza przygotowuje się do peregrynacji Figury Św. Michała Archanioła z Góry Gargano. (16-18.09.2018).
 12. W dniach 21-23 września organizowana jest  pielgrzymka do sanktuariów: Jasna Góra,  Legnica, Krzeszów, Wambierzyce i Piekary Śląskie.
 13. 6 października VIII Pielgrzymka Róż Różańcowych Diecezji Sandomierskiej, która odbędzie do Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej Ojców Dominikanów w Tarnobrzegu.
 14. Zaproszenie na Studium Życia Rodzinnego  zaprasza  na rok akademicki 2018/2019 młodzież, małżonków, rodziców, katechetów, nauczycieli. Studium obejmuje m.in. wiedzę z zakresu teologii, psychologii, pedagogiki, odpowiedzialność rodzicielską. Szczegóły w gablocie.

Bez kategorii