Strona główna » Bez kategorii » Ogłoszenia duszpasterskie – 28.01. 2018 r. IV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie – 28.01. 2018 r. IV Niedziela Zwykła

29 stycznia 2018
  1. Dziś Światowy Dzień Trędowatych. Na świecie trędowatymi opiekują się głównie chrześcijańscy misjonarze. Wspierajmy ich naszymi modlitwami i ofiarami. Dziś też Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego.

2.  W tym tygodniu:

- w czwartek – I-szy czwartek; I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca;

- w piątek – 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki  Bożej Gromnicznej. Msze Święte w  naszym kościele o godz. 6.30, 17.00. Taca dla Wspólnoty Sióstr Klarysek w Sandomierzu. Po Mszy Świętej wieczorowej Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Eucharystią o g. 19.00. Rozpoczyna 10-tygodnowe rekolekcje „Spotkanie z Jezusem”. Wszystkich którzy chcą pogłębić i umocnić wiarę, odnowić relację z Bogiem serdecznie zapraszamy. Szczegóły na ulotkach i na plakacie.

- w sobotę – I-sza sobota miesiąca, 3 lutego, Wsp. św. Błażeja – błogosławi się chleb, owoce i wodę; od g. 9.00 odwiedzimy chorych w domach.

3.  W przyszłą niedzielę po sumie  spotkanie KŻR i Rycerstwa Niepokalanej.

4.  Codziennie o g. 16.00 wystawienie Najśw. Sakr. Adoracja z Koronką do Bożego Miłosierdzia do g.17.00.

5.  Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul. Sosnowej i prosimy mieszkańców ul. Słowiańskiej i Kieleckiej.

6.  1 lutego o g. 12.00 będzie odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z przeznaczeniem na zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.

7.  Dziękujemy za życzliwe przyjęcie kapłanów podczas wizyty duszpasterskiej,  za wspólną modlitwę, a także za składane ofiary na potrzeby kościoła. Rodziny które nie mogły przyjąć kapłana w dniach wyznaczonych, można taką wizytę uzgodnić w zakrystii.

Bez kategorii